Ja kush eshte “viktima” e parë e Guardiolës

Pep-GuardiolaMesfushori i Bayern Munchen, Arien Robben do të jetë viktima e parë e ardhjes së Pep Guardiolës. Ylli holandez thuhet se nuk është aspak në planet e Guardiolës, për çka trajneri spanjoll ka kërkuar largimin e tij.
Thuhet se Guardiola i ka treguar Bayern Munchenit që të hapë bisedimet me skuadrat e interesuara për Robben sepse ai nuk bën në planet e tij. Juventus dhe Inter thuhet të jenë të interesuara për yllin e Bayernit

Advertisements

Posted on April 26, 2013, in Futboll, Home, Lajme and tagged , , . Bookmark the permalink. Leave a comment.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: