Dell prezanton laptopin e ri Latitude 3330 për shkollat dhe bizneset e vogla

DEllDell ka prezantuar një laptop të ri të quajtur Latitude 3330. Ky laptop është projektuar posaçërisht që të jetë i përballueshëm, i menaxhueshëm dhe i sigurt për shkollat ​​dhe përdoruesit e bizneseve të vogla.

Latitude 3330 është në dispozicion me një shumëllojshmëri procesorësh Core i3, i5 dhe pjesë Celeron.

Laptopi ka një ekran 13,3-inç LCD me rezolucion 1366 x 768. Laptopi gjithashtu ka një mikrofon të integruar dhe uebkamerë HD. Opsionet e lidhjes përfshijnë dalje VGA, HDMI, 2 porta USB 3,0. Latitude 3330 do të jetë i disponueshëm duke filluar nga prilli, me një çmim prej $419.

Advertisements

Posted on April 19, 2013, in Home, Lajme. Bookmark the permalink. 1 Comment.

  1. DEllDell ka prezantuar një laptop të ri të quajtur Latitude 3330. Ky laptop është projektuar posaçërisht që të jetë i përballueshëm, i menaxhueshëm dhe i sigurt për shkollat ​​dhe përdoruesit e bizneseve të vogla.

    Latitude 3330 është në dispozicion me një shumëllojshmëri procesorësh Core i3, i5 dhe pjesë Celeron.

    Laptopi ka një ekran 13,3-inç LCD me rezolucion 1366 x 768. Laptopi gjithashtu ka një mikrofon të integruar dhe uebkamerë HD. Opsionet e lidhjes përfshijnë dalje VGA, HDMI, 2 porta USB 3,0. Latitude 3330 do të jetë i disponueshëm duke filluar nga prilli, me një çmim prej $419.SI MUND TA BLEJ.NUE JETOJ NE TIRANE SHQIPERI

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: